Volvo V60 Inscription
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2018 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 228 kW B4204T29 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 228 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.1 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 199 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 5.8 s |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4761 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1976 kg |
| Täismass: | 2320 kg |
| Kandevõime: | 344 kg |
| Teljevahe: | 2872 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x4 |