Ford S-Max Вебасто, удельный запуск с телефона, Электро фаркоп
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 143 300 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW YMCB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0JXXWPCJLD09075 | ||||||
| Reg. nr. | 153SCL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 220V pistikupesa: ees, taga, pagasiruumis
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused: ees
- Comfort istmed: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Katusereelingud: originaal
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 170 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4803 mm |
| Laius: | 1916 mm |
| Kõrgus: | 1710 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1967 kg |
| Täismass: | 2555 kg |
| Kandevõime: | 588 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ford S-MAX 2.0 R 4 EcoBlue 110кВ
В продаже, Ford S-max 2020 . Импортирован из Германии.Плавные и быстрые переключения: Передачи меняются незаметно, что улучшает комфорт,.
Хорошая динамика: Мощный дизель 2.0 EcoBlue в паре с 8-ступенчатой АКПП обеспечивает уверенный разгон.
Экономичность: Расход топлива в смешанном режиме приятно удивляет.
Режим Sport: Подрулевые лепестки позволяют вручную управлять передачами.
Тишина: Автомобиль стал тише по сравнению с предыдущими поколениями.
А также в машине изменить webasto.
Удалений запуск двигателя с телефона, через предложение Fordpass . И много других функций.
Электро фаркоп , подогрев руля, подогрев сидений,подогрев лобового стекла, держания в полосе , без ключевой доступ, Электро багажник, камеры, датчики мертвых зон .и.т.д. 2 ключа , пульт Вебасто.
На автомобиль оснащен адаптивными светодиодными фарами ,Dynamic LED.
Машина в хорошем состоянии , смена владельца 55 евро.
Звоните пишите,жду на тест-драйв.
Техосмотр до 09.2027.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 410 €
Registreerimistasu: 1410 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.