Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2015 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 214 700 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZGH019606 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 153 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2218 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 782 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, pikk. 5Kohta, N1 kaubik. 2*liuguksed külgedel. Kaubaruum 1900. Teise rea istmed kiirkinnitusega. Comfortline varustus. Xenon+Ledtuled. MF-nahkrool, Driver Alert. NAVY Eesti kaardiga. Car Appleplay Android App puutetundlik. Parkimis-andurid taga, Tuledeaut. kliima, el. aknad. -peeglid sooj. vihmasensor. Põhjmaapakett: 2*akud, 2*istmesoe, webasto taimeri ja puldiga, esiklaasi pesusüsteemi soojendus. Konks 2 võtit+webasto pult. VW esinduse hoolded, viimane hoole 205t. 4. 2024(hammasrihm koos rullikute ja veepumbaga). Uued esi-ja tagapidurikettad ja klotsid. TYV tehtud 214t. KM0%. Kontrollitud läbisõit.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 388 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2017, 265 300 km
18 999 €
210 €/kuus
Volkswagen Caravelle
2016, 294 300 km
17 000 €
198 €/kuus
Peugeot Traveller
2017, 240 000 km
18 900 €
220 €/kuus
Volvo V90
2017, 158 000 km
18 959 €
221 €/kuus
Volkswagen T6 Caravelle
2016, 284 000 km
21 000 €
245 €/kuus
Volkswagen Multivan
2016, 204 000 km
28 900 €
323 €/kuus