Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 161 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK2860CU007897 | ||||||
| Reg. nr. | 787BGM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Topsihoidjad: ees, taga
Tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4300 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1381 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 409 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2595 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduk HONDA CIVIC (787BGM) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumisMootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 410 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.