Honda Civic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2013 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 166 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK2860CU018650 | ||||||
| Reg. nr. | 918BSR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Ragne
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Rool: multifunktsionaalne
- Käiguvahetus roolilt
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Käsipidurikang
Multimeedia
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4300 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1381 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 409 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2595 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Honda Civic 1.8 104kW
Sõidukit on korrapäraselt hooldatud, viimane hooldus teostatud 05/2026.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 123 €
Registreerimistasu: 410 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.