Volvo XC60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 145 kW B420T6 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | LYVUZK9VDMB802973 | ||||||
| Reg. nr. | 360PCF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 171 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4688 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1641 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1905 kg |
| Täismass: | 2400 kg |
| Kandevõime: | 495 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Volvo XC60 B4 P Mhybryt Inscription
Müüa Volvo XC 60 Inscription, B4.Ostetud uuena Info Auto-st
Autol 1 omanik, hooldus Infoauto esinduses, hooldusraamat.
18.03.26 hooldus Info Auto esinduses
Elektriline veokonks.
Volvo Wifi
Talverehvid valuvelgedel kaasa.
Auto väga heas korras.
Registreerimis tasu: 1463.-
Aasta maks: 382.-
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 383 €
Registreerimistasu: 1276 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.