Volkswagen Multivan Hetkel kaubik N1
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW CXFA |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.4 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
| Tippkiirus: | 181 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4904 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1950 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2281 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 719 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |