Audi Q7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 309 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 180 kW CRCA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4L4CD029078 | ||||||
| Reg. nr. | 224DPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: sportrool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees, taga
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud
- Laepolster: hele
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija: boks
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks: teisaldatav
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 180 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.6 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 219 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5189 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1737 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2345 kg |
| Täismass: | 2995 kg |
| Kandevõime: | 650 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3013 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi Q7 S-Line 3.0 180kW
KIIRMÜÜK SOODUSHINNAGAAuto on väga kauni erilise pruuni värvitooniga, mis on silmapaistev ja efektne.
Auto on korrapäraselt hooldatud ning kõik vajalikud hooldused on tehtud õigeaegselt. Olemas tšekid teostatud töödest.
Esineb mõningaid väiksemaid iluvigu, kuid üldmulje on korralik ning auto on hästi hoitud ja viisakas.
Kõik hooldused tehtud ja auto korras! Tehtud tööd viimaste aastate jooksul -
Regulaarne hooldus: mootoriõli vahetus, õlifiltri vahetus, õhufiltri vahetus, salongifiltri vahetus, kütusefiltri vahetus.
Pidurisüsteem: piduriketaste vahetus (ees ja taga), piduriklotside vahetus (ees ja taga).
Mootor ja ajamid: uued soonrihmad, uus õlifiltri korpus, jahutusventilaatori vahetus, uus õlimõõtevarras, karterikorgi vahetus.
Veermik ja vedrustus: stabilisaatori varda pukside vahetus, esisilla reguleerimine (sildade reguleerimine), ABS anduri vahetus (parem esimene).
Elekter ja valgustus: uus originaal massikaabel, tulede lüliti vahetus, erinevate pirnide vahetus (sh Xenon D3S esituli).
Regulaarne diagnostika ja veakoodide kontroll.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 262 €
Registreerimistasu: 894 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.