Scania R450 6X2 EURO6
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2022 |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 331 kW |
| Käigukast | Automaat |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 331 kW |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 9298 kg |
| Täismass: | 29000 kg |
| Teljevahe: | 2950 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |