Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2014 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 240 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZEH048903 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 211 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4892 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2135 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 865 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L1H1. Kaubar 2500. Haagis 2500kg. Serviceline(taga riiulid sahtlitega, invereter-voolumuundur Xantex 1800, siinil väljatõmmatav seadme alus). Comfortline varustus. Käetugi. El. aknad, el. peeglid sooj. käetoed. MF-nahkrool püsikiirus, ESP. Põhjamaapakett: 3*akud. webasto taimeri ja puldiga, 1*istmesooj. seisusoojendus, NR. 2 soojustatud vahesein. Konks. 2 võtit. 2 kompl. rattaid. Hooldusr. viimane hoole 240t. (hooratta kompl. õli, filtrid, kuulliigendid, hammasrihma kompl. veepumbaga). TYV kehtib12. 2026 Kontrollitud läbisõit. TA akt tehtud, saab kohe registreerida.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 146 €
Registreerimistasu: 722 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2014, 272 000 km
7999 €
98 €/kuus
Volkswagen Transporter
2014, 132 950 km
14 550 €
177 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 157 000 km
11 200 €
124 €/kuus
Volvo XC60
2013, 279 200 km
11 790 €
143 €/kuus
Volvo XC70
2014, 272 500 km
11 790 €
143 €/kuus
Audi A6
2015, 275 000 km
11 900 €
139 €/kuus