Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 200 220 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZGH087159 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 203 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1990 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2220 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 780 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1. Kaubar 2950. Haagis 2500kg. Serviceline(taga riiulid sahtlitega). Comfortline varustus. El. aknad, el. peeglid sooj. käetoed. MF-nahkrool, püsikiirus. ESP. Taga parkimisandurid. Põhjamaapakett: webasto taimeri ja puldiga, istmesooj. seisusoojendus. NR. 2 soojustatud vahesein. 2 kompl rattaid velgedel. 3 võtit. Hooldusr. viimane hoole 11. 24 191t. km. TYV tehtud 1. 2026 200220km, kehtib 3. 2027. Kontrollitud läbisõit. Km 0%. TA akt tehtud, saab kohe registreerida. Vastupidav 103kw mootor!Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 160 €
Registreerimistasu: 800 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2015, 284 600 km
13 899 €
155 €/kuus
Volkswagen Transporter
2015
14 000 €
165 €/kuus
Volkswagen Transporter
2014, 132 950 km
14 550 €
177 €/kuus
Volkswagen Transporter
2014, 252 000 km
15 200 €
185 €/kuus
Volkswagen Transporter
2017, 224 200 km
16 150 €
180 €/kuus
Volkswagen
2016, 248 700 km
11 200 €
132 €/kuus