Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2015 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 284 600 km | ||||||
| Varustustase | Long L2H1 Facelift EU5 | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZGH024366 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator: tehase org.võtmes
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): webasto timeriga, mootori webasto timeriga, salongi webasto timeriga
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: 2
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Stereo: usb pesa, mp3 mängija, mälukaardi pesa
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: vw org.
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, BluemotionTechnology, ls.284t/km-hooldatud korrapäraselt, L2H1 pika kerega, PÕHJAMAA PAKETIGA, kaubaruumi seinad ja põrand kaetud, -riiulid, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, värskelt vahetatud hooratas, roostes pole, autol Taanis teostatud PAVA korrosioonikaitse, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, seest puhas ja väljast poleeritud, olemas 3 komplekti org.võtmeid, EURO 5, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 198 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1990 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2073 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 927 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 134 €
Registreerimistasu: 750 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2015
14 000 €
163 €/kuus
Volkswagen Transporter
2016, 200 220 km
15 200 €
179 €/kuus
Ford S-Max
2017, 191 928 km
12 900 €
144 €/kuus
Volkswagen
2016, 248 700 km
13 200 €
148 €/kuus
Škoda Superb
2017, 236 000 km
13 500 €
158 €/kuus
Ford Transit Custom
2017, 158 000 km
13 550 €
160 €/kuus