Mercedes-Benz E 240 Elegance
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2000 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.6, 125 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.6 l |
| Kubatuur: | 2597 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Pikkus: | 4818 mm |
| Laius: | 1799 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1610 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 480 kg |