Volkswagen Jetta TSI Allstar
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2016 · Läti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 92 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| CO₂ emissioon: | 116 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4659 mm |
| Laius: | 1778 mm |
| Kõrgus: | 1438 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1362 kg |
| Täismass: | 1870 kg |
| Kandevõime: | 508 kg |
| Autorongi mass: | 3170 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2648 mm |
| Sildade arv: | 2 |