Mazda MX-30 e-Skyactive
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2022 · Rootsi |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 107 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 107 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1750 kg |
| Täismass: | 2119 kg |
| Kandevõime: | 369 kg |