Volvo S80
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2007 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 3.2, 175 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.2 l |
| Kubatuur: | 3192 cm³ |
| Võimsus: | 175 kW |
| CO₂ emissioon: | 255 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4851 mm |
| Laius: | 1893 mm |
| Kõrgus: | 1496 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1729 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 541 kg |
| Autorongi mass: | 4070 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Sildade arv: | 2 |