Porsche 944 Turbo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.1986 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.4, 188 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WP0AA0959GN153098 | ||||||
| Reg. nr. | 666PET | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Müüja: Reio
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2449 cm³ |
| Võimsus: | 188 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4230 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1275 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1280 kg |
| Täismass: | 1600 kg |
| Kandevõime: | 320 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa hoitud Porsche 944 Turbo, millel on olemas nii ajalugu kui ka korralik dokumentatsioon. Auto on algselt pärit Ameerikast, säilinud on ka PCA kleepsud ning jõudis hiljem Saksamaale ühe perekonna kätte. Kahjuks hinnati seal veidi üle oma teadmisi ja võimalusi, sest 944 ja 944 Turbo erinevad tehniliselt üsna palju ning auto jäi lõpuni korrektselt valmis ehitamata.Minu käes on autot hoitud armastuse ja austusega – garaažis, regulaarselt hooldatud ning kasutatud on ainult OEM varuosi. Kaasa tuleb põhjalik paberimajandus kogu minu omamisperioodist ning lisaks osa auto varasemast ajaloost nii USA-st kui ka Saksamaalt.
Tehasest olemas nii püsikiirusehoidja kui ka kliimaseade.
Autol on peal uuema generatsiooni K26-8 turbo ning Liberty Tuning chip, mis muudavad sõiduelamuse väga erksaks ja annavad autole jõulise mineku. Tegemist ei ole steriilse garaažieksponaadiga, vaid ehtsa karakteriga klassikalise turboga, mida on hoitud ja ehitatud sõitmiseks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 611 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.