Audi e-tron S line / quattro / õhkvedrustus / 21” veljed
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2022 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 54 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 158 kW EASB;EAWA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZGE3NB040388 | ||||||
| Reg. nr. | 324WPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Väga heas seisukorras hooldatud ja hästi hoitud elektriauto. Tehniliselt korras ja valmis koheseks kasutamiseks.
- Aku seisukord kontrollitud AVILOO sertifikaadiga olemas, aku tervis 96,2 protsenti.
- Viimane hooldus tehtud 08.04.2026, järgmine hooldus ca 84 000 km või 04.2028, auto ei vaja lisainvesteeringuid.
- Avariivaba, originaalvärv, olemas DEKRA kontroll ja dokumendid olemas, väga korralik ja hooldatud.
- Quattro nelivedu ja õhkvedrustus tagavad väga mugava ja sujuva sõidu.
- Lisad: 21 tolli originaal veljed, 2 võtit, laadimiskaablid olemas.
- Auto on väga heas tehnilises ja visuaalses seisukorras, korralikult hooldatud ja hästi hoitud, valmis koheseks kasutamiseks.
- Istu sisse ja sõida, kütuse hinna pärast enam muretsema ei pea. Eestis Arvel
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 158 kW |
| Elektrienergia kulu: | 23 kWh/100 km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 6.6 s |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4902 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1633 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2476 kg |
| Täismass: | 3040 kg |
| Kandevõime: | 564 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2928 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x4 |
Lisainfo
96% aku, kontrollitud, avariivaba
Väga heas seisukorras hooldatud ja hästi hoitud elektriauto. Tehniliselt korras ja valmis koheseks kasutamiseks.Aku seisukord kontrollitud AVILOO sertifikaadiga olemas, aku tervis 96,2 protsenti.
Viimane hooldus tehtud 08.04.2026, järgmine hooldus ca 84 000 km või 04.2028, auto ei vaja lisainvesteeringuid.
Avariivaba, originaalvärv, olemas DEKRA kontroll ja dokumendid olemas, väga korralik ja hooldatud.
Quattro nelivedu ja õhkvedrustus tagavad väga mugava ja sujuva sõidu.
Lisad: 21 tolli originaal veljed, 2 võtit, laadimiskaablid olemas.
Auto on väga heas tehnilises ja visuaalses seisukorras, korralikult hooldatud ja hästi hoitud, valmis koheseks kasutamiseks. Auto Eestis arvel.
Istu sisse ja sõida, kütuse hinna pärast enam muretsema ei pea.
Müüja
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 306 €
Registreerimistasu: 982 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.