Volkswagen Transporter Long
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 143 300 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 66 kW CXG | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZMH002359 | ||||||
| Reg. nr. | 699KTX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 179 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1990 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1983 kg |
| Täismass: | 2800 kg |
| Kandevõime: | 817 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 482 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2021, 145 580 km
28 951 €
331 €/kuus
Volkswagen Transporter
2021, 111 310 km
29 719 €
318 €/kuus
Volkswagen Transporter
2021, 32 550 km
48 518 €
519 €/kuus
Opel Insignia
2019, 195 000 km
14 500 €
171 €/kuus
Citroën Jumpy
2020, 137 561 km
14 900 €
160 €/kuus
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 111 €
173 €/kuus