Ford Transit Custom
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 280 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW YMF6 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0YXXTTGYKC49910 | ||||||
| Reg. nr. | 263DBM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Stereo
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 171 g/km |
| Tippkiirus: | 165 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4972 mm |
| Laius: | 2032 mm |
| Kõrgus: | 1964 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2123 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 877 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palume aeg kokkuleppida.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 96 €
Registreerimistasu: 645 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Custom
2013, 342 000 km
5500 €
67 €/kuus
Ford Transit Custom
2013, 277 000 km
6200 €
76 €/kuus
Ford Transit Custom
2014, 236 000 km
6900 €
84 €/kuus
Ford Transit Custom
2014, 213 930 km
7200 €
88 €/kuus
Ford Transit Custom
2016, 250 000 km
7700 €
92 €/kuus
Ford Transit Custom
2016, 201 000 km
8700 €
103 €/kuus