Hyundai Santa Fe Premium AWD
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2023 · Eesti |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.2, 142 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | 02.2028 |
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2151 cm³ |
| Võimsus: | 142 kW |
| CO₂ emissioon: | 178 g/km |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4785 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2029 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 571 kg |
| Autorongi mass: | 5100 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2765 mm |
| Sildade arv: | 2 |