BMW 320 D xDrive M-Sportpakett
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 95 400 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA8C9101JP845362 | ||||||
| Reg. nr. | 855WSJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- M sportpakett,Nahkpolster 'Dakota' must,sportistmed juhile ja kaassõitjale,BMW Individual antratsiithall laepolster,valgustite pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 228 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4633 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1434 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1724 kg |
| Täismass: | 2155 kg |
| Kandevõime: | 431 kg |
| Autorongi mass: | 3955 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Teostatud tehniline kontrollVastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 212 €
Registreerimistasu: 761 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.