Ford Mondeo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 412 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW AZBA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0GXXGBBG8B27349 | ||||||
| Reg. nr. | 532BFN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4830 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1466 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1597 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 703 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto on heas seisukorras, lisainvesteeringuid ei vaja – istu sisse ja sõida. 2008. aasta. 2.0 diisel, automaatkäigukast. Küsimuste korral kirjutage privaatsõnumitesse. Auto asub Tallinnas.Reg.tasu makstud.
Машина в хорошем состоянии, вложений не требует, сел и поехал. 2008 год. 2.0 дизель ,автомат. По вопросам в личные сообщения. Машина находится в Таллинне.
Регистрационный сбор оплачен.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 101 €
Registreerimistasu: 461 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!