Ford Ranger Raptor Blue Edition
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 60 589 km | ||||||
| Keretüüp | Pikap, Pickup, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 157 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 6FPPXXMJ2PMM82134 | ||||||
| Reg. nr. | 175TYG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal: lukk ees, lukk taga, elektrooniline
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: must
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- WIFI
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Lähituled: led, laser
- Kaugtuled: laser
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed: 17"
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Registreerimistasu makstud
- Salongi soojendus juhitav distantsilt
- Kaugkäivitus
- Soojendusega esiklaas
- Katuseraamid
- Pagasikate
- Tagaluugi sujuv avanemine
- Blue edition salong
- Üks omanik
- Hooldusraamat
- 12V pistik
- 220V pistik
- Bravoauto garantii 6 kuud või 10000km
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1996 cm³ |
| Võimsus: | 157 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.2 l/100 km |
| Maanteel: | 7.8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 277 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5363 mm |
| Laius: | 2028 mm |
| Kõrgus: | 1873 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2556 kg |
| Täismass: | 3130 kg |
| Kandevõime: | 574 kg |
| Autorongi mass: | 5350 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3220 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Bravoauto garantii 6 kuud / 10000kmMeie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri.
Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele.
Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis.
Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki! Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1032 €
Registreerimistasu: 4778 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.