Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2004 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 315 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 9 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 101 kW H9FA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WF0HXXTTFH4C57147 | ||||||
| Reg. nr. | 055BJC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade
- WIFI
- Autotelefon
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
Muu
- Veokonks
- Karterikaitse
- Astmelauad
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2402 cm³ |
| Võimsus: | 101 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 9 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5428 mm |
| Laius: | 1974 mm |
| Kõrgus: | 2349 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1979 kg |
| Täismass: | 3300 kg |
| Kandevõime: | 1321 kg |
| Haagis piduritega: | 2800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa 9kohaline hea varustusega buss
Müüa 9kohaline Transit. Ideaalse ja võimsa 2.4tdci 101kw mootoriga. 6manuaal. LS 315000km. Registreerimine makstud. Mina bussil teine omanik. Uus turbo, uued pihustid, uus sumbuti pätt, uued piduriklotsid, uus egr. Rihm just vahetatud.Nahksisu, kliima, El peeglid ja aknad, kardinad, keskel laud, taga riiul, astmelaud, toonklaas, kärukonks, android makk, pardakaamera, tagurduskaamera (Piltidel kaks ukseliistu puudu aga need olemas ja nüüd küljes). Hea buss kellelegi aastateks. Ülevaatus 05. 2027a. Hind 4500€
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 454 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.