Dacia Logan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 33 576 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.9, 66 kW H4B G4 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | UU1K5220664159091 | ||||||
| Reg. nr. | 669PSJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Keskkonsool
- Laepolster: hele, tekstiil
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Varuratas
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.9 l |
| Kubatuur: | 898 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4528 mm |
| Laius: | 1762 mm |
| Kõrgus: | 1550 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1225 kg |
| Täismass: | 1608 kg |
| Kandevõime: | 383 kg |
| Haagis piduritega: | 1110 kg |
| Haagis piduriteta: | 595 kg |
| Teljevahe: | 2634 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Dacia Logan MCV Stepway
Müüa Dacia Logan MCVMüüa heas korras ja hästi hoitud Dacia Logan MCV. Auto on tehniliselt korras ning igapäevases kasutuses. Kerel leidub vanusele vastavalt üksikuid iluvigu ja kriime, mis sõitu ei mõjuta.
Autol on olnud üks omanik – registris olev teine omanikuvahetus toimus pere siseselt.
Talverehvid tulevad auto ostuga kaasa.
Huvi korral kirjuta või helista ja küsi lisa.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 130 €
Registreerimistasu: 518 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Müüja: Maria-ElizabethTelefon: +37258387*** Näita
E-post: mariaelizabeth.antson@gmail.com
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.