Citroën SpaceTourer
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 149 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW AH01 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7VEAHHWHZ107893 | ||||||
| Reg. nr. | 503BYR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Välispeeglid: elektrilised, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 151 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4959 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1899 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1950 kg |
| Täismass: | 2770 kg |
| Kandevõime: | 820 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Citroen Spacetourer
- Eesti auto, teine omanik, regulaarselt hästi hooldatud auto.Viimase poole aasta jooksul tehtud hooldused:
- hammasrihma komplekt + veepump
- uus aku
- uus starter
Kogu teeninduse ajalugu ja läbisõit kontrollitav.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 441 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.