Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2012 · Belgia | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 77 kW CAYC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ1KZCW220554 | ||||||
| Reg. nr. | 546BPG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Karterikaitse
- Pagasi võrk pakiruumis
- Vahetus võimalus mootoratats
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 189 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4199 mm |
| Laius: | 1786 mm |
| Kõrgus: | 1461 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1314 kg |
| Täismass: | 1870 kg |
| Kandevõime: | 556 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2575 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto ülimalt ökonoomne ja ja mugav linnaliikluses.Autol tehtud( kõik piduri kettad,klotsd,vedrud,amordid vahetatud, mootoririhm vahetatud+veepump, suitsu vaba salong, Auto otsib korralikku uut omaniku. Võib vahetust pakkuda Enduro/Adventure mootoratta vastu võimalusel komp juurdeVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 71 €
Registreerimistasu: 253 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.