MAN TGX
|
|||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||
| Esmareg. | 07.2008 · Poola | ||||
| Läbisõit | 1 268 605 km | ||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||
| Kütus | Diisel | ||||
| Mootor | 10.5, 324 kW | ||||
| Käigukast | Manuaal | ||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||
| VIN | WMA21XZZ28W111712 | ||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||
Varustus
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 10.5 l |
| Kubatuur: | 10518 cm³ |
| Võimsus: | 324 kW |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 9900 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3600 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 10450 kg |
| Täismass: | 26000 kg |
| Kandevõime: | 15550 kg |
| Autorongi mass: | 44000 kg |
| Haagis piduritega: | 33550 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4800 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2*4 |
Lisainfo
Veoautod → AutoveokTootmiskuu: Juuli
Üldine seisund: Keskpärane
Mootori töömaht: 10517 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Hall
Kabiini tüüp: Meeskonna kabiin
Voodikohtade arv: 2
Kandevõime: 15550 kg
Vedrustuse tüüp: Õhk
Roolimine: jah
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 9900 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Transpordi kõrgus: 3600 mm
Trailer:
WECON AWZ 218 LZ 2004year
Load bearing capacity: 14890kg
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis