Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2003 · Prantsusmaa | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 74 kW ABFA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0VXXGBFV2R82682 | ||||||
| Reg. nr. | 793BDS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Kesklukustus
Sisustus
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
Muu
- Kubu, valamu pumbaga, sügavkülm, külmik, külm marmiit, püstine kapp, laes kaks LED valgustit, väljas menüü jaoks valgustus, suur markiis. Just vahetatud generaator.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5428 mm |
| Laius: | 1974 mm |
| Kõrgus: | 2570 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Kaubaruumi kõrgus: | 192 mm |
| Tühimass: | 1650 kg |
| Täismass: | 2710 kg |
| Kandevõime: | 1060 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Foodtruck
Kubu, valamu pumbaga, sügavkülm, külmik, külm marmiit, püstine kapp, laes kaks LED valgustit, väljas menüü jaoks valgustus, suur markiis. Just vahetatud generaator.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 405 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!