Scania R480
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2007 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 550 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 11.7, 353 kW | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | XLER6X20005161569 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 11.7 l |
| Kubatuur: | 11705 cm³ |
| Võimsus: | 353 kW |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 8400 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3500 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 11980 kg |
| Täismass: | 29000 kg |
| Kandevõime: | 13020 kg |
| Autorongi mass: | 70000 kg |
| Haagis piduritega: | 58020 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4300 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Lisainfo
SadulveokidArtikli number: KV185-7185
Reg. nr: 021csy
Üldine seisund: Hea
Mootori töömaht: 11700 cm³
Kandevõime: 13020 kg
Registrimass: 25000 kg
Korraliselt hooldatud ja heaperemehelikult hoitud konkslift.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis