Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 167 640 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4/5 ust, 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 146 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZLH079253 | ||||||
| Reg. nr. | 356NRJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Kiiruse piiraja
- Parkimisandurid ees ja taga
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
Rehvid ja veljed
- Plekkveljed
- Suverehvid
Tuled
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Comfort istmed
- Käetugi ees
Muu varustus
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 146 kW |
| CO₂ emissioon: | 227 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 2050 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2480 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 520 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 769 €
Registreerimistasu: 2917 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Transporter
2018, 189 000 km
26 150 €
292 €/kuus
Škoda Superb
2021, 175 756 km
21 900 €
244 €/kuus
Škoda Superb
2018, 108 500 km
21 990 €
250 €/kuus
Volkswagen Multivan
2020, 204 500 km
37 450 €
418 €/kuus
Volkswagen Multivan
2020, 102 269 km
41 100 €
470 €/kuus
Volkswagen Multivan
2020, 123 924 km
47 890 €
511 €/kuus