Citroën Berlingo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 247 743 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 75 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR7EFYHYCKJ778105 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 75 kW |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 163 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1603 kg |
| Täismass: | 2335 kg |
| Kandevõime: | 732 kg |
| Autorongi mass: | 3335 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Teostatud tehniline kontrollKomisjonimüük
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST.
Tehniline kontroll:
Vasak esi šarniir loksub. Mootorist kerge õlileke. Taga pidurid lõpuni kulunud. Mootori tuli põleb. Paremal tagaukse lingil otsa kate puudu. Juhiukse lülitite plokk lahti. Kliima ei puhu külma. Tagauksed mõlkis. Koopaservad roostes.
Sõiduk CITROEN BERLINGO (574TJS) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 426 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.