Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 115 328 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAM7NP4L7007990 | ||||||
| Reg. nr. | 472NRC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Elektriline käsipidur
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
Mugavusvarustus
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jalamatid kummist
- Konditsioneer
Rehvid ja veljed
- Talverehvid
- Suverehvid
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- LED esituled
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
Muu varustus
- Hooldusraamat
- Garantii
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| CO₂ emissioon: | 165 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4869 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1454 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1596 kg |
| Täismass: | 2098 kg |
| Kandevõime: | 502 kg |
| Autorongi mass: | 3898 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 225 €
Registreerimistasu: 806 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2021, 129 135 km
17 900 €
193 €/kuus
Škoda Superb
2018, 87 876 km
18 900 €
215 €/kuus
Škoda Superb
2021, 135 000 km
19 000 €
204 €/kuus
Škoda Superb
2021, 137 808 km
19 490 €
210 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 160 000 km
17 400 €
205 €/kuus
Peugeot 308
2022, 64 000 km
17 400 €
200 €/kuus