BMW Z3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2001 · Luksemburg | ||||||
| Läbisõit | 250 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, Wide Body, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.9, 87 kW BMW-194E1 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBACM11020LF15943 | ||||||
| Reg. nr. | 248MSN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Sportistmed: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: tume, tekstiil
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid: 6 tk
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Erilaiusega 17" valuveljed / Ees 8" taga 8,5" / Rehvid Nexen 225 ja 245
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1895 cm³ |
| Võimsus: | 87 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4050 mm |
| Laius: | 1740 mm |
| Kõrgus: | 1293 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1295 kg |
| Täismass: | 1490 kg |
| Kandevõime: | 195 kg |
| Teljevahe: | 2446 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Igati töökorras ja roostet ei ole.
Väga heas seisukorras. Hilissügisel ega talvel sõidetud ei ole. Roostet ei ole !!! 6 aastat tagasi enda tarbeks toodud. Viimase 5 aasta sees vahetatud tagasilla ja esisilla puksid polüretaan pukside vastu. Uued õõtshoovad, pidurikettad, pidurivoolikud. Lowtech madaldus (vedrud amordid). Roostevabast terasest Simons sport väljalase (resonaator, lõpupütt ja torustik). Loomulikult vahetatud kõik võimalikud õlid, vedelikud ja filtrid. Mootoriõlivahetust tehtud iga aasta. Uus aku. Erilaiad veljed värvitud ja uued rehvid. Konditsioneer täidetud. Salong ilus puhas. Katus korras kahe kihiline ehk siis autos olles raamistiku näha ei ole. Mootor töötab veatult, õli ei võta ega midagi maha ei tilgu. Võib muretult planeerida ka pikemaid reise. Avariides osalenud ei ole.Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 342 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.