Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 241 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 77 kW CJZ | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAB7NE8D0016884 | ||||||
| Reg. nr. | 016BYG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4659 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1461 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1230 kg |
| Täismass: | 1780 kg |
| Kandevõime: | 550 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2668 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras Škoda Octavia, nii tehniliselt kui ka visuaalselt korralik auto originaalse läbisõiduga. Särtsakas ja ökonoome auto.Kere on oma vanuse kohta viisakas – mõned väikesed iluvead, aga üldpilt väga ilus.
Autot on hoitud ja hooldused on alati õigel ajal tehtud.
Mootor ja käigukast töötavad hästi, sõidab mõnusalt ja ökonoomselt.
Salong on puhas ja korralik, kõik tuled ja klaasid terved.
Peal on püsikiirusehoidja, istmesoojendused ning heas seisus suverehvid.
Kaasas 2 originaalvõtit. Tehnoülevaatus kehtib kuni 05.2027. Registreerimistasu on makstud.
Soovi korral võib auto lasta üle vaadata ükskõik millises kontrollpunktis enne ostu.
Auto asub Raplas.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 72 €
Registreerimistasu: 277 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.