Škoda Yeti
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 19 700 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 81 kW CYV | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJF65L8H6039453 | ||||||
| Reg. nr. | 989MRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 | ||||||
Müüja: Aidar
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 179 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4222 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1691 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1391 kg |
| Täismass: | 1885 kg |
| Kandevõime: | 494 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 670 kg |
| Teljevahe: | 2576 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Enamuse ajadt garaazis seisnud auto.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 128 €
Registreerimistasu: 426 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mitsubishi ASX
2017, 114 058 km
13 299 €
153 €/kuus
Toyota C-HR
2018, 53 000 km
13 800 €
147 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2016, 204 536 km
13 890 €
163 €/kuus
Nissan Qashqai
2019, 119 000 km
13 990 €
159 €/kuus
Kia Sportage
2018, 159 592 km
14 599 €
163 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 191 867 km
14 699 €
165 €/kuus