Mitsubishi Galant
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2000 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 300 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.5, 120 kW 6A13 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMBSNEA5AXZ001137 | ||||||
| Reg. nr. | 992BAK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Müüja: Raiten
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2498 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 224 g/km |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4630 mm |
| Laius: | 1740 mm |
| Kõrgus: | 1415 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1365 kg |
| Täismass: | 1805 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 570 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ei käivitu, projektikaks või doonori
❗ Sõiduk ei tööta – mootor ei käivitu ega lähe tööle. Müün katkise autona.Müüa Mitsubishi Galant EA0 2.5 V6 120kW manuaal.
Auto on seisnud terve talve ning hetkel ei käivitu ega lähe tööle. Täpne vea põhjus teadmata. Müün sellisena nagu on. Sobib projektikaks, doonoriks või korda tegemiseks.
❗ Varuosadena ei müü – ainult tervikuna.
Seisukord:
Seisnud terve talve
Mootor ei käivitu
Täpne viga teadmata
Kerel esineb roostet (eriti tagumised koopad)
Värvil ja kerel iluvigu
Salong vanuse kohta korralik
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 448 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!