Peugeot Boxer
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2006 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 248 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 9 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 62 kW RHV | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3ZAAMRA17782617 | ||||||
| Reg. nr. | 297RFD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 62 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 9 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4749 mm |
| Laius: | 2024 mm |
| Kõrgus: | 2150 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1925 kg |
| Täismass: | 2900 kg |
| Kandevõime: | 975 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
9- kohaline perebuss
Müüa heas sõidukorras perebuss. Autot ei ole kasutatud töö sõidukina. Autot on hoitud ja hooldatud korrapäraselt. Eestis ainuke omanik. Hiljuti sai vahetatud sidur ning paigaldati ka uus esiklaas. Ülevaatuse läbis probleemideta.Kaks võtit
Kaasa tulevad teistel velgedel lamellrehvid
Registreerimistasu hinnasees.
Võib pakkuda vahetust kupliga kerghaagise vastu + vaheraha. Sõidukeid mitte pakkuda, sest uus auto on olemas.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 67 €
Registreerimistasu: 403 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.