Mazda CX-3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 | ||||||
| Läbisõit | 127 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 89 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZDK6W7A01444156 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 09.07.2027 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Nahkkattega istmekatted
- Parkimisandurid ees ja taga
- Sõidustabiilsus- ja veojõukontrollisüsteemid (DSC: Dynamic Stability Control & TCS: Traction Control System)
- Automaatne kliimaseade
- Adaptiivne püsikiiruse hoidja MRCC (Mazda Radar Cruise Control)
- Püsikiirusehoidja ja reguleeritav kiiruspiiraja
- Pagasiruumi laiendus tagaistmete kokkuklappimisega; 60/40 suhtes
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Elektriliselt reguleeritav juhiiste, mälufunktsiooniga seadistuste ja ADD/HUD ekraani asendi jaoks
- Soojendusega esiistmed, 3 astet
- Sõiduarvuti, Välisõhu temperatuuri mõõdik
- Sademõõtur
- Värviline kõrge resolutsiooniga ADD (Active Driving Display) peegelduskuvar
- Elektriline seisupidur EPB (Electric Park Brake)
- Elektriliselt kerega samasuunaliselt kokkuklapitavad välispeeglid
- Pimenurga jälgimis- ja hoiatussüsteem BSM (Blind Spot Monitoring)
- Elektrilised aknatõstukid; ees ja taga
- Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine
- Rooli audiosüsteemi juhtnupud
- Nahkkattega rool
- Soojendusega rool
- Mäkketõusuabi (HHA)
- Mootori Start/Stop-käivitamisnupp
- ISOFIX-turvatooli kinnitused äärmistel tagaistmetel
- AUX ja USB liidesed
- BOSE Premium Audio - helisüsteem
- Suunatuled välistagapeeglites
- Päevatuled, LED
- Esituled, LED
- Toonitud tagaklaasid
- Välispeeglite soojendus
- Elektriliselt reguleeritavad kere värvi välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Smart Keyless System - võtmeta käivitus ja lukustus, võid hoida võtit kogu aeg taskus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 89 kW |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 161 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.9 s |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4275 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1292 kg |
| Täismass: | 1727 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 640 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 265 €
Registreerimistasu: 963 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.