Honda FR-V
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2006 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 209 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.7, 92 kW D17A2 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JHMBE17406S203988 | ||||||
| Reg. nr. | 877MGJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Varuratas
- Suverehvid
Muu
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.7 l |
| Kubatuur: | 1668 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4285 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1610 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1466 kg |
| Täismass: | 1900 kg |
| Kandevõime: | 434 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2685 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 84 €
Registreerimistasu: 345 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!