Hyundai i20
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 116 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 63 kW G4LA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | NLHBA51BAEZ273930 | ||||||
| Reg. nr. | 094TKT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Müüja: Oliver
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- ABS pidurid
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1248 cm³ |
| Võimsus: | 63 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Tippkiirus: | 168 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3995 mm |
| Laius: | 1710 mm |
| Kõrgus: | 1490 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1088 kg |
| Täismass: | 1515 kg |
| Kandevõime: | 427 kg |
| Haagis piduritega: | 850 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2525 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Hyundai i20 2014. Kiirmüük!
???? Müüa Hyundai i20 2014Heas korras ja hooldatud auto. Läbisõit 116 000 km. Esmane registreerimine 09.05.2014.
Peamised andmed:
• Mudel: Hyundai i20
• Kere: luukpära, värvus hõbedane
• Mootor: 1.248 cm³, 63 kW, bensiin
• Käigukast: manuaal
• Veoskeem: esivedu
• Reg.tunnistus: EN441727
• Registreerimistasu: 301,05€
• Hooldusraamat + arved olemas
• Talverehvi komplekt
Tehniliselt korras. Järgmine ülevaatus 07.2026. Autol on paar iluviga, kui pakub huvi siis küsi detailsemaid pilte.
Hind: €3800 (uus omanik maksab registreerimistasu)
Kirjuta DM või jäta alla kommentaar, et autot tulla vaatama (asukoht Tondi).
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 77 €
Registreerimistasu: 277 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.