Audi TT S-Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2008 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 335 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 147 kW BWA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TRUZZZ8J181040629 | ||||||
| Reg. nr. | 901VVK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega, värvitud pidurisadulad
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega, sportrool
- Istmesoojendused: ees
- Sportistmed: ees
- Kesklukustus: puldiga
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Sportvedrustus
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 186 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 6.5 s |
| Tippkiirus: | 237 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4178 mm |
| Laius: | 1842 mm |
| Kõrgus: | 1353 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1370 kg |
| Täismass: | 1615 kg |
| Kandevõime: | 245 kg |
| Teljevahe: | 2464 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Lisainfo
Müüa heas korras silmapaistev kabrio
Säästmata hooldatud, kõik vajalikud tööd teostatud.Lisainfot küsida julgelt!
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 87 €
Registreerimistasu: 407 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.