Peugeot 308 SW
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2009 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 133 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 103 kW 5FT | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF34H5FTF55396711 | ||||||
| Reg. nr. | 176MLV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: rulooga, elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa: 2 tk
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Veluurpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 8.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 194 g/km |
| Tippkiirus: | 198 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1815 mm |
| Kõrgus: | 1566 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1577 kg |
| Täismass: | 2145 kg |
| Kandevõime: | 568 kg |
| Haagis piduritega: | 1450 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2708 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Webasto, roostevaba, väike läbisõit.
Pakkuda väikese läbisõiduga 2009 aasta Peugeot 308SW. Mootor 1.6 103kw bensiin. Käigukast automaat. Ülevaatus kuni 03.2027. Sõidukis 7 kohta. Tagumised viis istet lihtsalt ükshaaval eemaldatavad, mistõttu saab kerge vaevaga ruumi suurema kauba veoks. Auto tehniliselt heas korras . Salongis nii kummi kui tekstiilmatid. Sõidukil all suverehvid. Kaasa saab naastudega talverehvid. Varustus: alarm, kesklukustus puldiga, kaks võtit, 4x el. aknad, kahetsooniline kliima, klaaskatus, püsikiirushoidja, taga parkimisandurid, WEBASTO salongi ja mootori eelsoojendus(saab etteantud kellaajaks mootori ja salongi soojaks. Väga mugav talvel külma ilmaga kohe sooja autosse istuda.), defa akulaadija. Eesti ajalooga. Hooldatud ainult esinduses. Olemas hooldusraamat. Ketiga mootor. Kett vahetatud 06.10.2023 121351km. juures.Käigukasti õli 133000km pealt mis on vajalik hooldus selle kastiga iga 60000 tagant ja küünlad samal ajal.
Registreerimistasu tasutud.
Müügi põhjus uus auto jõuab varsti kohale ja see sai muretsetud ajutiseks liikumis vahendiks abikaasale et lapsi kooli ja lasteaeda viia.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 97 €
Registreerimistasu: 505 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.