Audi A6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2015 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 252 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 160 kW CRTE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4G5FN070112 | ||||||
| Reg. nr. | 420TRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: Günther
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardin tagaaknal
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Pagasiruumi matt: kumm
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autokompuuter
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Kurvituled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: teisaldatav
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 160 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Tippkiirus: | 234 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4943 mm |
| Laius: | 1874 mm |
| Kõrgus: | 1492 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1905 kg |
| Täismass: | 2460 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2921 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
* WEBASTO* 360° KAAMERAD
* BOSE HELISÜSTEEM
* APPLE/ANDROID CARPLAY
* HEAD UP DISPLAY
* NIGHT VISION ASSIST
* MATRIX LED ESITULED
* DÜNAAMILISED SUUNATULED EES/TAGA
* VENTILEERITAVAD MÄLUDEGA ISTMED
* DISTANTSI HOIDEV PÜSIKIIRUSEHOIDJA
* ÕHKVEDRUSTUS
* VÄRSKE ÜLEVAATUS
* 1 OMANIK EESTIS
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 229 €
Registreerimistasu: 609 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.