Ram
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin+LPG | ||||||
| Mootor | 5.7, 295 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1C6SRFHT9MN721286 | ||||||
| Reg. nr. | 70ZSD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 220V pistikupesa: ees, pagasiruumis
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kaugkäivitus: puldiga
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: virtuaalne, isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Apple CarPlay
- Navigatsiooniseade: häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Laadimiskaabel
- Pardalaadija
- MULTI FUNCTION TAGALUUK, BAK MX4 VOLDITAV KASTIKATE, elektrilonediferentsiaali lukk, LPG gaasisesade 114l varuaratta asemel ,Harmon Kardon 19 kõlariga heli,aste kasti sisenemiseks ,veokonks,
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+LPG |
| Kubatuur: | 5.7 l |
| Kubatuur: | 5654 cm³ |
| Võimsus: | 295 kW |
| Kütusepaagi maht: | 98.4 l |
| CO₂ emissioon: | 332 g/km |
| Tippkiirus: | 173 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5916 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 1950 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2720 kg |
| Täismass: | 3496 kg |
| Kandevõime: | 776 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3673 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1324 €
Registreerimistasu: 6822 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.