Harley-Davidson Fat Boy Fat Boy 114 , ST1
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Cruiser | chopper, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.9, 70 kW K | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 5HD1YGK43NS032577 | ||||||
| Reg. nr. | EJ16 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- Nahkpolster
Tuled
- Päevatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Reisiarvesti
- Keyless originaal süsteem, ostetud uuena eestis , hooldatud margiesinduses, üks omanik
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1868 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Cruiser | chopper |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2370 mm |
| Laius: | 985 mm |
| Kõrgus: | 1095 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 392 kg |
| Täismass: | 533 kg |
| Kandevõime: | 141 kg |
| Teljevahe: | 1665 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.