Scania R420
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 1 200 000 km | ||||||
| Keretüüp | Veok, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 11.7, 309 kW DT1212 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YS2R6X20002025461 | ||||||
| Reg. nr. | 192MKI | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 11.7 l |
| Kubatuur: | 11705 cm³ |
| Võimsus: | 309 kW |
| Tippkiirus: | 90 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Veok |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 11450 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 4000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 12000 kg |
| Täismass: | 26500 kg |
| Kandevõime: | 14000 kg |
| Haagis piduritega: | 56000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Sildade arv: | 3 |
Lisainfo
SCANIA R420 LB6X2HNA + KARDINHAAGIS
Müüa Scania R420 6x2 veoauto koos kardinahaagisega.On kasutatud meie ettevõttes alates 2012. aastast.
Regulaarses kasutuses olnud tööauto.
Põhiandmed:
Esmane registreerimine: 2007
Mootor: 309 kW (11705 cm³)
Käigukast: manuaal
Läbisõit: ca 1 200 000 km
Veoskeem: 6x2
Kütus: diisel
Haagis:
2008 a kardinahaagis (O4 kategooria)
Täismass 18 000 kg
Kandevõime 13 000 kg
Õhkvedrustus
Tagaluuktõstuk
Lisainfo:
Tehnoülevaatus kehtiv
Kindlustus kehtiv
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.