Peugeot Partner Tepee
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 261 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 73 kW BH02 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF37NBHY6JJ681025 | ||||||
| Reg. nr. | 380MRX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 73 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.1 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 113 g/km |
| Tippkiirus: | 166 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4380 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1862 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1610 kg |
| Täismass: | 2210 kg |
| Kandevõime: | 600 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 735 kg |
| Teljevahe: | 2728 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras Peugeot Partner Tepee, nii tehniliselt kui ka visuaalselt korralik auto.Kere on oma vanuse kohta väga viisakas – mõned vanusest tingitud iluvead, aga üldpilt väga ilus. Autot on hoitud ja hooldused on alati õigel ajal tehtud.
Mootor ja käigukast töötavad hästi, sõidab mõnusalt ja ökonoomselt. Salong on puhas ja korralik, kõik tuled ja klaasid terved.
Auto on N1 kategooria. Autol ekraaniga raadio,istmesoojendused,püsikiirusehoidja,veokonks ning all on uueväärsed suverehvid.
Auto tagaistmed on kergesti kokkuklapitavad, et tekitada vajadusel suur kaubaruum.
Kaasas 2 võtit. Tehnoülevaatus kehtib kuni 06.2027.
Soovi korral võib auto lasta üle vaadata ükskõik millises kontrollpunktis enne ostu.
Auto asub Raplas.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 406 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.