Honda FR-V
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2006 | ||||||
| Läbisõit | 207 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW K20A9 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JHMBE37806S203448 | ||||||
| Reg. nr. | 004HDD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11 l/100 km |
| Maanteel: | 6.9 l/100 km |
| Keskmine: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 199 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4285 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1610 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1518 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 452 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2685 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Honda FR-V
Honda FR-V 2.0 бензин2006 год
Механика
Пробег: 207 000 км
Техосмотр до 03.2027
Просторный и надежный семейный автомобиль.
Двигатель и коробка работают хорошо.
Удобный салон, экономичный расход топлива.
Машина в хорошем состоянии для своего года.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 94 €
Registreerimistasu: 417 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis